18.11.2021

Praat mee over het kunstbeleid in de gemeente

Draag jij de kunst en cultuur binnen onze gemeente Schagen een warm hart toe? Laat op maandag 29 november aanstaande dan je stem horen. Schuif online aan en geef je mening bij de Beeldvormende vergadering ‘Kunstbeleid in de openbare ruimte’.

Draag jij de kunst en cultuur binnen onze gemeente Schagen een warm hart toe? Laat op maandag 29 november aanstaande dan je stem horen. Schuif online aan en geef je mening bij de Beeldvormende vergadering ‘Kunstbeleid in de openbare ruimte’.

PvdA steunfractieleden Vera van Vuuren en Mirjam van Musscher hebben het initiatief genomen voor deze bijeenkomst waarin ze ingaan op de verschillende aspecten van het huidige kunstbeleid binnen de gemeente. Het uiteindelijke doel is een beeld vormen of dit beleid aangaande beeldende kunst voldoende houvast en ambitie biedt voor de toekomst.


Het programma

19:30 uur         Welkom door wethouder Joke Kruit

19:40 uur         Hoe werkt het gemeentelijke beleid en de uitvoering?
Rol adviesorganen: vertegenwoordiger van de Kcars en van de werkgroep Beeldende Kunst

20:10 uur          Ruimtelijke keuzes
Hoe wordt bepaald op welke plek er een kunstwerk komt.

20:30 uur         Pauze

20:45 uur         Ambitie kunst in de openbare ruimte
Presentatie door Ellen Klaus, aanjager en vernieuwer Kunst en Cultuur.

21:00 uur         Debat onder leiding van Ellen Klaus

21:30 uur         Afsluiting door wethouder Joke Kruit

Meepraten? Meld je aan via griffie@schagen.nl. Je krijgt dan een link voor de teamsvergadering plus relevante informatie en beleidsstukken.