16.4.2024

Raadsleden op bezoek bij Probedrijven in Schagen

Donderdag 11 april brachten een aantal raadsleden van de Schager gemeenteraad, samen met wethouder Puck de Nijs, een werkbezoek aan Probedrijven. Het bezoek stond in het teken van leren en leren kennen. Wat doet een bedrijf als Probedrijven allemaal? En wie werken er? Welke rol speelt het bedrijf in onze gemeente? Op die vragen kwam antwoord.

Donderdag 11 april brachten een aantal raadsleden van de Schager gemeenteraad, samen met wethouder Puck de Nijs, een werkbezoek aan Probedrijven. Het bezoek stond in het teken van leren en leren kennen. Wat doet een bedrijf als Probedrijven allemaal? En wie werken er? Welke rol speelt het bedrijf in onze gemeente? Op die vragen kwam antwoord.

Probedrijven is een sociale onderneming die werkt met mensen met een afstand tot de arbeidsmarkt. Het bedrijf bestaat uit verschillende divisies. Zo is er een divisie postbezorging, een grafische afdeling, maar ook een groen- en een verpakkingsbedrijf.

Naast de kennismaking met het bedrijf en haar medewerkers, waren er ook een aantal sprekers die meer uitleg gaven over het bedrijf en al haar ontwikkelingen. Aan het woord onder andere de wethouder, die lid is van Raad van Commissarissen van Probedrijven, en algemeen directeur Erik Heemskerk.

Samen met de uitgebreide rondleiding gaven de presentaties een goed beeld van de veelzijdigheid en de maatschappelijke impact van het bedrijf voor haar medewerkers en voor onze gemeente. Het was dan ook een zeer geslaagd bedrijfsbezoek.

De gemeenteraad ook kennis laten maken met jouw bedrijf? Neem dan contact op met de Griffie: griffie@schagen.nl.