4.4.2022

De gemeenteraad van Schagen is geïnstalleerd!

De gemeenteraad van Schagen is geïnstalleerd! Woensdagavond30 maart legden alle 29 raadsleden de eed of de belofte af. Zij zijn nu officieel, voor de periode 2022-2026, in functie als raadslid voor onze gemeente en alle ruim 46.000 inwoners.

De gemeenteraad van Schagen is geïnstalleerd! Woensdagavond 30 maart 2022 legden alle 29 raadsleden de eed of de belofte af. Zij zijn nu officieel, voor de periode 2022-2026, in functie als raadslid voor onze gemeente en alle ruim 46.000 inwoners.

Benieuwd naar wie wie is? Klik dan snel door naar hun eigen pagina en ontdek wie de nieuwe volksvertegenwoordigers zijn.

Heb je een idee, een plan of een mening? En wil je met (één van ) hen in contact komen? Dat kan op verschillende manieren. Je kunt ze persoonlijk een mail sturen, een brief schrijven of eens een raadsvergadering bijwonen. Ook al deze gegevens vind je verderop op deze website.